Müşteri Hizmetleri : 0 (850) 241 0 284

E-Ticaret Yönetimi

Siz sadece kargolayın,

Tüm Süreci Yönetiyoruz...

E-Ticaret yapmak istiyorsunuz, yada yapıyorsunuz ama operasyonel yükü ve maliyetleri yüksek geliyor. İşte size mükemmel bir hizmet. Tüm e-Ticaret alt yapınız, Entegrasyon ve ürün güncellemeleri, satış ve müşteri memnuniyet anketleri, telefon aramaları ve kriz yönetimleri, iade süreçleri gibi sizi büyük bir zaman, maliyet yüküne sokan bu süreçleri e-Ticaret profesyonellerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

Pazaryerleri ile olan iletişiminizi, kampanya süreçerinizi, dijital pazarlamanızı ve rakiplerinizin fiyat satış ve pazarlama stratejilerini takip ediyor. Markanızın daima kazançlı çıkmasını sağlıyoruz.

Hizmet :
Sözleşmeli
Sözleşme :
Minimum 6 Ay
Kategori
E-Ticaret, Dijital pazarlama, Entegrasyon
Paylaş
Programming website design
01 —

E-Ticaret Sitenizi Yapıyoruz.

Tamamen size ve markanız kurumsal yapısına özel e-Ticaret sitenizi yapıyoruz. Hiç bir şekilde paket yazılım veya e-ticaret yazılım firmalarına ait yazılım kullanılmamaktadır.

02 —

Ödeme Alt Yapısı Kurulumu

Firmanızın banka hesaplarına ait sanalpos ödeme alt yapılarını ve tüm banka kredi kartları ile taksit anlaşmalarınızı sağlıyoruz.

Young bearded man pays by credit card online shopping
03 —

Sosyal Medya Mağazaları

E-Ticaret sitenize ait sosyal medya hesapları ile veri entegrasyonunu kuruyor ve ağ sağlayıcılar ile Ticaret anlaşmalarınızı sağlıyoruz. 

04 —

Fotoğraf Çekimleri

Tüm ürün yelpazenize özel hem kendi e-ticaret siteniz ile uyumlu, hem de Türkiye üzerinde faaliyet gösteren pazar yerleri ile uyumlu görsel çalışmalarını yapıyoruz.

Photographer retoucher working on photos
Call center operator
05 —

Müşteri memnuniyeti

Satın alım gerçekleştiren tüm müşterileriniz ile mağazanıza özel atadığımız 0 (800)’lü numaralar zeinden etkileşime geçiyor ve olumlu yorumlarınızı arttırıyoruz.

06 —

Ürün Fiyat Güncellemesi

Tüm ürünlerinizin markanıza zarar yaratmayacak şekilde piyasa koşullarının çok üstünde kalmamasını sağlıyor ve satışın güncel kalmasını sağlıyoruz

Young business woman sitting at a desk counts on a calculator bills and amounts. Financial literacy
IT Programming Code Background
07 —

Entegrasyon

Pazar yerleri ve muhasebe kayıtlarınızda fiyat, stok sorunu ve takibin kolaylaşması için entegrasyonları sağlıyoruz

Şimdi Arayın %25 İndirim Kazanın

Belirttiğiniz numaraya indirim kodunuz gönderilecektir.